Відгуки про компанію «СЯЙВО» магазин декоративного та технічного освітлення, сантехніки
- Софія Ж.
Люстра — вогонь! Дуже гарна, світить яскраво, кімната з нею прямо ожила. Встановили швидко, все підійшло. Рекомендую всім, хто хоче красиво і недорого.
- Коментар продавця
Дякуємо вам!Нам дуже приємно що обираєте нас!
- Коментар продавця
- Олена Т.
Дякую вам за гарний товар, а ще більше дякую за класне обслуговування🥰. Хороших вам клієнтів, гарного настрою та мирного неба над головою!🙌
- Коментар продавця
Дякуємо Вам!Нам дуже приємно що вибираєте нас!!!
- Коментар продавця
- Ольга Т.
Все супер. Дуже класний магазин. Рекомендую
- Коментар продавця
Дякуємо Вам!Нам дуже приємно що обираєте нас!
- Коментар продавця
- Анна Ж.
Дякую за покупку! Стильний дизайн, якісні матеріали, приємне м'яке світло для вечірнього читання. Лампу легко збирати. Рекомендую магазин.
- Коментар продавця
Дякуємо Вам!🥰Нам дуже приємно що вибираєте нас!🙏
- Коментар продавця
- Татьяна О.
Дуже швидко зателефонували, обговорили товар, все прийшло добре запаковано! Дякуємо
- Коментар продавця
Дякуємо Вам!🥰Нам дуже приємно!🌝
- Коментар продавця
- Ольга П.
Неймовірний магазин, відчувається досвід продавців, якісно консультують, товар відмінний, детально розповіли про монтаж, залишили контакти для уточнення питань!!! Повернусь за наступною покупкою ❤️
- Коментар продавця
Дякуємо Вам!🥰Нам дуже приємно що нас вибираєте!🌝
- Коментар продавця
- Инна Ч.
Все чудово!!!👍
- Коментар продавця
Дякуємо Вам!🙏Нам дуже приємно 🥰
- Коментар продавця
- Инна Ч.
Дякую забрала товар дуже приємні продавці буду ще замовляти
- Коментар продавця
Дякуємо Вам!🙏Нам дуже приємно!🥰
- Коментар продавця
