Відгуки про компанію «СЯЙВО» магазин декоративного та технічного освітлення, сантехніки
- Сергей В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую що швидко опрацювали і вислали замовлення)
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук і покупку!Нам дуже приємно що обираєте нас!Гарного дня!Повертайтеся за новими покупками.
- Коментар продавця
- Валерій Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!Нам дуже приємно що обираєте нас!Гарного дня!Повертайтеся за новими покупками.
- Коментар продавця
- Муляр Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре підійшло,швидко відправили,дякую
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!Нам дуже приємно що обираєте нас!Гарного дня!Повертайтеся за новими покупками.
- Коментар продавця
- Тарас Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!Нам дуже приємно що обираєте нас!Гарного дня!Повертайтеся за новими покупками.
- Коментар продавця
- Дар'я Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!Нам дуже приємно що обираєте нас!Гарного дня!Повертайтеся за новими покупками.
- Коментар продавця
- Олександр М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вибрав потрібний мені товар за найнижчою ціною. Дякую магазину!
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!Нам дуже приємно що обираєте нас!Гарного дня!Повертайтеся за новими покупками.
- Коментар продавця
- Віта Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!Нам дуже приємно що обираєте нас!Гарного дня!Повертайтеся за новими покупками.
- Коментар продавця
- Арсен Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!Нам дуже приємно що обираєте нас!Гарного дня!Повертайтеся за новими покупками.
- Коментар продавця
- Назар М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вказана не вірна ціна, або не вірний опис. В описі вказано 50 м, а насправді це 1 м. Про що повідомляють вже після оплати
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук.Ми надали всі необхідні пояснення та готові допомогти за потреби.Про оплату..Пром оплата для Вас безпечна!Як тільки ми скасовуємо замовлення,гроші повертаються.Поки Ви не заберете товар,оплата нам не надходить.Ще раз приносимо своі вибачення за незручності для ВАС.Ми завжди готові до діалогу.Гарного дня!Бережіть себе!
- Коментар продавця
- Тарас Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!Нам дуже приємно що обираєте нас!Гарного дня!Повертайтеся за новими покупками.
- Коментар продавця
